Izdana je publikacija „Mladi u riječkom programu – Kako je nastao Program za mlade Grada Rijeke za razdoblje 2018.-2022.“.

Publikacija sadrži kratak presjek Nacionalnog programa za mlade 2014.-2017. na temelju kojeg je pisan Program za mlade Grada Rijeke. U publikaciji se sažeto prikazao proces nastanka Programa, proces uključivanja mladih u pisanje Programa, te sadržaj pojedinih područja Programa (ciljevi, mjere, nositelji i suradnici na provedbi pojedinih mjera). Također, publikacija sadrži  dodatne informacije i pojašnjenja procesa strukturiranog dijaloga i fokus grupa.

Publikaciju možeš preuzeti klikom na gornju sliku ili OVDJE.

Projekt „Mladi u riječkom programu“ provodi  Udruga Delta uz financijsku podršku Agencije za mobilnost i programe EU, kroz program Erasmus+, KA3, u suradnji s Gradom Rijekom.