25. siječnja 2018. godine u prostorijama Udruge Delta na adresi Blaža Polića 2/4 od 13:00 – 16:00 sati okupilo se 13 mladih na fokus grupi s temom „Informiranje mladih“.

Cilj ove fokus grupe bio je ispitati stavove, mišljenja i potrebe mladih o temi informiranja. Moderatorica fokus grupe bila je Antonela Gojević, praktikantica jednopredmetnog diplomskog studija pedagogije, uz mentorstvo izvršne direktorice Udruge Delta, Maje Uršić Staraj.

Fokus grupa zadnja je, šesta fokus grupa unutar projekta „Mladi u riječkom programu“ koji  za cilj ima upoznati mlade s područja grada Rijeke s lokalnim politikama za mlade i omogućiti mladima sudjelovanje u izradi Programa za mlade Grada Rijeke za razdoblje 2018. – 2022.

Projekt „Mladi u riječkom programu“ provela je Udruga Delta uz financijsku podršku Agencije za mobilnost i programe EU, kroz program Erasmus+, KA3, u suradnji s Gradom Rijekom.